TOETAJALE

Toeta ravikodu tegevust!

Annetusega toetate ravikodus viibivate laste ja noorukite teraapiaid (kunsti-, muusika-, hipo-, individuaalteraapia) ning kultuuri- ja vaba aja üritusi!

Kui soovite toetada lastele ja noorukitele abi osutamist miljööteraapilises Pepleri ravikodus, ootame Teie annetust suure tänutundega:

Saaja: MTÜ Oskar Alliku Kodu

Arvelduskonto: EE187700771004149597

Pank: AS LHV Pank

Selgitus: Annetus

Toetused välismaa pankadest:

Pank: AS LHV Pank

Tartu mnt 2, 10145 Tallinn
BIC/SWIFT: LHVBEE22
IBAN: EE187700771004149597

MTÜ Oskar Alliku Kodu on kantud tulumaksusoodustustega organisatsioonide nimekirja.

 

Pepleri Ravikodu tegemistega saate kursis olla MTÜ Oskar Alliku Kodu facebooki lehel

MTÜ Oskar Alliku Kodu

MTÜ Oskar Alliku Kodu

450

Ravikodu eesmärk on toetada lapse/noore psühholoogilist, emotsionaalset, kognitiivset, sotsiaalset ja

View on Facebook

4 months ago

MTÜ Oskar Alliku Kodu
Kel suveplaanides veel ruumi, ärge unustage külastada Triigi Filharmooniat, kus tänavu on võimalik toetada Pepleri ravikodu tegevust noorte ja nende perede toetamisel! ☀️ Aitäh kõikidele külastajatele, korraldajatele ja toetajatele ning imelist elamust! ❤️www.facebook.com/100063505002884/posts/754928513300642/?app=fblMeil on nii hea meel teada anda, et Triigi Filharmoonia täitub sel suvel kogu hooajaks Berit Kaschani luulega! Näituse keskmes on autori suviselt soe mõtete ja tunnete sisemeri. Luuletused on kujundanud luuleeksponaatideks graafiline disainer Johannes Naan.Berit Kaschan on luuletaja ja biblioterapeut, kes on veendunud, et sõna on üks tõhusamaid vahendeid oma sisemaailma korrastamiseks. Võimaluste ruum, mida loob poeetiline sõna on oma olemuselt alati tervendav. Mõnikord kosutades ja sooja andes, mõnikord osutades mõnele valupunktile ja seeläbi puhastades. Nii lugedes kui ka kirjutades. Berit on kolme luulekogu autor, millest viimane “Täna piisab vähesest” (Puänt, 2022) pälvis tänavu Eesti Kultuurkapitali kirjanduspreemia nominatsiooni luule kategoorias.Luulenäitus “Ärkan tõusuvees” on kui pudelipost autori siseilmast, mille näituse külastaja Triigi lahte uhutuna leida võib. Triigi kontserthoone seintel ootab teksti sukeldujaid kakskümmend luuletust. Näituse tekstid pärinevad Kaschani luulekogudest "Ma naeran magades" (2016), “Hommikune vahetus” (2019) ja "Täna piisab vähesest" (2022) ning lavastusest “Elajannad” (Koldits/Rajandi 2023). Hooaja lõpus on võimalik südamelähedane luuleeksponaat endaga kaasa viia. Teoste müügituluga toetatakse tänavu väärkoheldud lastele ja noortele miljööteraapiat pakkuvat Pepleri ravikodu. Ravikodule annetama kutsutakse ka kõiki külastajaid. Pepleri ravikodu eesmärk on luua turvaline ruum, milles usalduslike ja toetavate inimsuhete toel katsetada ärevuse, hirmu ja painavate mõtete-tunnete ületamist. Üks miljööteraapilise lähenemise fookuseid ongi luua keskkond, kus noorel on võimalik oma siseilma korrastamisega tegeleda.Luulenäitus “Ärkan tõusuvees” avatakse 22. juunil ning see ootab külastajaid kuni 13. augusti õhtupoolikuni.Pepleri ravikodu saab toetada ka näitusel käimata! Nende rekvisiidid:MTÜ Oskar Alliku KoduEE187700771004149597 (LHV pank)Tuhat tänu Kristi Sobak ja Ravikodu inimesed, et näituse valmimisele nii soojalt kaasa aitasite♥️Aitäh Displayers OÜ ja Print24, et prindite. Aitäh Andres Lõhmus, aitäh Eesti Kultuurkapital. ... See MoreSee Less
View on Facebook

Järgime annetuste kogumise head tava!